Оголошеннявсі

Цього навчального року у КНТЕУ стартували змагання за Кубок з гри «Що? Де? Коли?»

За ідеєю цього турніру – Кубку КНТЕУ з гри «Що? Де? Коли?» (далі – ЩДК), справжні любителі цієї інтелектуальної гри мають шанс об’єднатися у команди, незважаючи на факультет навчання, і позмагатися за звання найрозумнішого колективу. Формат турніру передбачає 5 етапів протягом всього навчального року, за підсумками яких і визначиться переможець. До того ж, команди, що продемонструють хороший результат і у підсумку стануть призерами турніру можливість потрапити на Київський молодіжний кубок ЩДК і відстояти честь КНТЕУ серед команд  провідних університетів столиці.

У четвер 31 жовтня 2019 року відбувся 1 етап серії ігор за Кубок, на який завітали 10 збірних команд з усіх 6 факультетів.  Вони відіграли три тури запитань  на різноманітні, всеохоплюючі тематики, які включали в себе завдання підвищеного рівня складності, тож учасники застосували усі свої знання і логіку, щоб знайти правильну відповідь.

В результаті цього турніру місця розподілилися таким чином:

1 місце – «ЮВ»

2 місце – «Ще й досі не придумали»

3 місце – «Головне не перемога, а участь»

4 місце – «Блок Нот» , «Лаванда», «Crazy Beers”

7 місце – «Пігулка»

8 місце – «Баланс»

9 місце – «Ривок»

10 місце – “REDIS”

Вітаємо переможців! Однак інші команди також мають шанс покращити своє становище  Адже наступні ігри відбудуться вже згодом, а тому дуже уважно слідкуйте за анонсами і завжди вірте в свої можливості!

остання редакція 25.11.2019