Викладачі кафедри банківської справи опановують специфіку моделювання монетарної політики НБУ

Викладачі кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету д.е.н., проф. Шульга Н. П., к.е.н. Калита О. В. протягом 14-15 листопада 2019 року взяли участь у семінарі: «Практичні аспекти формулювання та реалізації монетарної політики», що проводився в Навчальному центрі Національного банку України.

На семінарі висвітлені останні рішення Національного банку України з монетарної політики, реформи Уряду та їх наслідки для банківської системи, особливості застосування монетарних інструментів та макроекономічних моделювань, а також реалізація стратегії з поліпшення прозорості монетарної політики.

остання редакція 18.11.2019
Vega