День гостинності для учнів Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського

День гостинності для учнів Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського було проведено 14 листопада 2019 року. За доброю, багаторічною традицією учні старших класів колежу відвідали наш університет. Їх завжди зустрічаємо гостинно: проводимо екскурсію, спілкуємося про інтереси студентів та майбутніх абітурієнтів. День гостинності розпочався зі спільного фото на майданчику вже улюбленої фотозони. З особливим інтересом старшокласники відвідали спеціалізовані лабораторії кафедри товарознавства, управління безпечністю та якістю.

День гостинності за традицією має «спільний урок». Майстер-клас «Напої: знай та споживай» від наукового клубу «Start in Science» Наукового товариства студентів аспірантів, докторантів та молодих вчених КНТЕУ підготовлено та проведено активістами клубу під керівництвом модератора старшого викладача Чикун Н. Ю., наукового  консультанта  доцента Пасальського Б. К.

Атмосфера щирого та зацікавленого спілкування учнів і студентів під час події була забезпечена роботою в малих групах: майстер-класи в групах провели Івченко Дар`я, Храпаль Микита, Булавіна Світлана, Мороз Валерія, Малая Анастасія, Мартиненко Надія, Каграманян Гаяне. Вони розповіли учням про хімічний склад, методи виявлення фальсифікації енергетичних напоїв, безалкогольних газованих напоїв, фруктових соків та розчинної кави. Активісти клубу студенти 1 курсу Трищун Олег, Ткачук Дарина, Громов Олег та студент 3 курсу ФТМ Бармін Богдан виступили з інформацією про умови вступу, навчання, науково-дослідну роботу, спорт та організацію дозвілля в КНТЕУ.

Під час підбиття підсумків заступник директора  Українського колежу ім. В. О. Сухомлинського Хайруліна Т. Г. відзначила, що багаторічна плідна співпраця єднає наші навчальні заклади. Щороку випускники колежу поповнюють лави студентів КНТЕУ.

Працюємо разом для нинішнього та майбутніх поколінь!

остання редакція 18.11.2019
Vega