Перша бліц дискусійна зустріч з «Феніксом»

Успішно випробуваний новий формат заходів філософського клубу «Фенікс» - бліц дискусійні зустрічі. Цього разу всім учасникам пропонувалось 8 підтем для обговорення, що між собою поєднанні одної спільною проблематикою. Кожна з них була інформативною та повчальною, змушувала задуматись над речами, які ми звикли пропускати через призму свого світосприйняття як тривіальні або взагалі – уникати.

Такою об’єднуючою темою стало питання «чи варта гра свічок?». Ведучий зустрічі, голова організації Лопуга Владислав ознайомив присутніх із 8 історіями, в яких відслідковувалась піднята проблема. Серед них були проблема математика Парельмана, письменника Лафкрафта, клану Кеннеді, царя Пігмаліона, вченого Ньютона, письменника Петрова та літературного персонажа Елджернона.

У підсумку, кожен доповнив власну позицію та світосприйняття, вислухавши ставлення до історій та ситуацій з життя вищезгаданих історичних осіб своїх товаришів та колег, що не бояться ділитися власними думками.

До нових зустрічей!

остання редакція 26.11.2019