ТОВ «Епіцентр К» вітав студентів факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ

Студенти 2 курсу факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ разом із викладачами кафедри товарознавства та митної справи к.т.н., доц. Пірковіч К.А. та к.т.н., ас. Демченко В. О. 13 листопада 2019 року провели виїзні заняття в ТОВ «Епіцентр К» у рамках вивчення дисципліни «Товарознавство. Непродовольчі товари».

Студенти разом з провідними фахівцями лідера роздрібної торгівлі в Україні проаналізували товарні групи та вивчили торгові марки будівельних, парфумерно-косметичних виробів та товарів побутової хімії, а також дослідили маркування зразків непродовольчих товарів.

остання редакція 21.11.2019
Vega