Квест до дня студента у гуртожитку № 6

У гуртожитку №6 КНТЕУ 14 листопада відбувся квест присвячений дню студента, організований радою студентського самоврядування гуртожитку.

Участь у квесті прийняло три команди. Студенти змогли активно відпочити і повеселитись. Учасників чекали різноманітні завдання,що перевіряли їх ерудицію, спортивну підготовку,почуття гумору та знання гуртожитку.На команди чекали випробовування в різних частинах гуртожитку, учасникам було потрібно не тільки виконати завдання,але і здогадатися де знаходиться наступна точка. Історична,Спортивна,Музична,Комедійна- саме такі точки перевіряли студентів. Проте усі учасники з гідністю продемонстрували кмітливість, витримку та почуття гумору. Розрив між переможцями був мінімальний. Гра пройшла в атмосфері азарту,веселощів та спортивного запалу. Команди отримали корисні подарунки та позитивні емоції.

остання редакція 21.11.2019