Виїзне заняття на базі ДП "Укрметртестстандарт"

Студенти ФТМ разом із викладачем кафедри товарознавства та митної справи Михайловою Г. М. провели виїзне заняття в центрі сертифікації та стандартизації продукції легкої промисловості та засобів індивідуального захисту на базі ДП "УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ" 21 листопада 2019 року.

Студенти отримали актуальну інформацію в рамках вивчення дисципліни «Товарознавство. Непродовольчі товари. Розділ ˗ Текстильні, швейні та трикотажні товари та килимові вироби» про участь підприємства в адаптації законодавства України до європейського впровадження директив Нового підходу, гармонізації національних стандартів із міжнародними та європейськими. Студенти ознайомилися з сучасними приладами й обладнанням для дослідження якості та безпечності продукції легкої промисловості.

Щиро дякуємо начальнику центру, кандидату технічних наук Гілевіч Юлії Володимирівні та працівникам ДП «Укрметртестстандарт» за цікаву розповідь та сподіваємось на співпрацю і далі!

остання редакція 28.11.2019
Vega