Семінари з питань запобігання корупції

Відповідно до Державного контракту з Національним агентством України з питань державної служби Інститут вищої кваліфікації КНТЕУ разом з Івасиним Олександром Романовичем, кандидатом юридичних наук, начальником юридичного відділу КНТЕУ, протягом листопада провів низку семінарів з питань запобігання корупції.

Учасниками семінарів стали 200 державних службовців – представників Апарату Верховної ради України, Пенсійного фонду України, Головних управлінь ПФУ в м. Києві та Київській області, Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області.

Під час навчання розглянуто питання щодо формування та реалізації  антикорупційної політики, міжнародного досвіду боротьби з корупцією, поняття, зміст та основні засади Закону України «Про запобігання корупції», фінансового контролю та підготовки й подачі електронної декларації тощо.

остання редакція 28.11.2019
Vega