logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Методологічний семінар: «Гендерний аспект у медіації та миробудівництві в навчальних програмах закладів вищої освіти»

Загальна інформація

Викладачі Київського національного торговельно-економічного університету, завідувач кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права Наталія Мазаракі та доцент кафедри Олена Можайкіна разом зі студентами Правничого клубу факультету міжнародної торгівлі та права (ФМТП) взяли участь у методологічному семінарі з представниками закладів вищої освіти України «Гендерний аспект у медіації та миробудівництві в навчальних програмах закладів вищої освіти».

Семінар відбувся  27 листопада 2019 року в рамках Всеукраїнського тижня права за ініціативою ГО "Національна асоціація медіаторів України" (НАМУ) та за підтримки GPPAC Foundation (Фундація “Міжнародне партнерство по запобіганню збройних конфліктів”, Нідерланди).

Захід присвячений гендерним аспектам в медіації та діалозі. Однією із задач зустрічі була розмова про можливості інтеграції гендерних питань у навчальні програми закладів вищої освіти з миру та вирішення конфліктів.

До участі в семінарі були залучені медіатори-практики, науковці, практики, які проводять проєкти з миробудівництва, та фасілітатори діалогів, що мають досвід та “гендерні лінзи” в практичній роботі.

27.11.2019
42265
3282
остання редакція 28.11.2019
Vega