Студенти факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ відвідали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»

Студенти ІІІ курсу факультету торгівлі та маркетингу КНТЕУ разом із викладачем кафедри товарознавства та митної справи к.т.н., ас. Демченко В. О. 13 листопада 2019 року провели виїзні заняття в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» на виставці «Вибране. Вишивка Східного Поділля» у рамках вивчення дисципліни «Естетика товарів та дизайн».

Студенти разом з викладачем та співробітниками Музею проаналізували основні види орнаментів. Розглянули основні особливості різних видів орнаментів, їх класифікацію та особливості застосування в композиції українських вишивок.

остання редакція 29.11.2019