Студенти КНТЕУ на GLOBAL INSPIRING FORUM 2019

Студенти Київського національного торговельно-економічного університету  у складі РСС ФТМ та Творчого Рекламного Об’єднання Студентів  за інформаційної підтримки кафедри журналістики та реклами взяли участь в організації унікального бізнес-івенту Global Inspiring Forum 2019 в статусі Organize team та Hеlp team.

28 листопада, в Києві в Ramada Event Hall відбулася грандіозна подія  «Global Inspiring Forum'19: концепція 5G» за участю спікерів світового масштабу, авторів 10 бестселерів:

• К'єлл Нордстрем - футуролог, професор Стокгольмської школи бізнесу, автор книг "Бізнес в стилі фанк", "Караоке капіталізм", Urban Express (тема: як розвивати бізнес і заробляти в епоху турбулентності і мінливої ​​реальності);
  • Джозеф Пайн - експерт з управління клієнтським досвідом і дизайн-мислення, автор бестселера «Економіка вражень», консультант  компаній зі списку Fortune 500 зі стратегії просування продуктів;
  • Йерун ван Хейл - міжнародний креативний стратег в сфері UX, експерт презентації бізнес-ідей, автор бестселера «Подай ідею» з ефективного пітчингу ідей керівництву, раді директорів, партнерам і клієнтам;
  • Девід Аллен - експерт з  управління особистої продуктивніості в період кризи, автор бестселера «Як привести справи в порядок: мистецтво продуктивності без стресу» і методології GTD;
  • Олена Жупікова - засновник та ідейний натхненник KA Group - premium business events. Генеральний продюсер GLOBAL INSPIRING FORUM з 15 річним  досвідом у корпоративних продажах, 6 річним  в управлінні власним бізнесом.

У рамках форуму студенти КНТЕУ отримали  унікальний досвід організації бізнес-заходів преміум-класу від компанії KA GROUP, почули цінний контент від 5 спікерів, у яких навчалися і навчаються успішні бізнесмени всього світу, нетворкінг у колі 750 співвласників та представників бізнесу, автограф-сесія з авторами світових бестселерів, вручення сертифікатів учасникам та фотозвіти з гуру на одній сцені.

Особлива подяка організаторам за надану  можливість бути присутніми на події світового масштабу Global Inspiring Forum 2019 найкращим  представникам студентства: Сідєльніков Данило, Мачула Анна, Іванова Світлана, Сторожук Яна, Федорова Марина, Авраменко Дарія, Нігрецька Тетяна, Журбей Дмитро, Перебінос Ганна, Дроботущенко Роман, Ходзицька Анастасія, Чернева Анастасія, Киров Максим, Тараненко Юлія, Черненко Мирослава, керівник ТРОС к.е.н. Файвішенко Діана, к.е.н. Юсупова Ольга.

Посилання на сайт з докладним описом програми-адженди форуму: https://gif.kagroup.ua/

Чекаємо нових подій, нових спікерів та нових вражень.

Приєднуйся і дій!

остання редакція 29.11.2019