Виступ Голови РСС КНТЕУ у «Школі молодого лідера»

Київський національний торговельно-економічний університет протягом багатьох років плідно співпрацює з Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією.

29 листопада у Деснянській РДА відбулася зузстріч з активними та ініціативними школярами та студентами району в рамках тренінгу «Школа молодого лідера» на тему: «Роль молоді в розвитку місцевого самоврядування».

За запрошенням адміністрації Голова Ради студентського самоврядування КНТЕУ Петровська Дар’я виступила спікером на даній зустрічі, та разповіла про студентське самоврядування в КНТЕУ, про основи створення будь-якого успішного студентського проекту, та дала корисні поради як реалізувати себе в університеті і стати лідером.

Користуючись нагодою, усі школярі були запрошені на День відкритих дверей в КНТЕУ, що відбудеться 30 листопада в актовій залі Конгрес-центру.

Після завершення виступу усі спікери були відзначені подками, а всі учасники тренінгу – подарунками!

Київський національний торговельно-економічний університет бажає подальших успіхів та процвітання Деснянській районній державній адміністрації в реалізації нових проектів та дякує за нові можливості до співпраці!

остання редакція 02.12.2019