Верховна Рада України відкриває двері для студентів КНТЕУ

Вивчення студентами засад адміністративного менеджменту неможливе без знайомства із ключовими механізмами державотворення, занурення у законодавчі зміни в Україні, долучення до найсвіжіших та актуальних новин та подій у державі, що сприяють не лише набуттю їх практичних навичок, а й духовному збагаченню.

Саме тому доцентом кафедри менеджменту Катериною Кандагурою було організовано для магістрів освітніх програм «Менеджмент персоналу», «Торговельний менеджмент» та «Управління бізнесом» 28 листопада 2019 року екскурсію до Верховної Ради України в межах лекційного заняття з «Адміністративного менеджменту».

Під час екскурсії студенти мали змогу ознайомитися з архітектурною спадщиною Верховної Ради України, відвідати сесійну залу парламенту, у якому творяться головні законопроекти, із захопленням оглянути важливі державні реліквії (почесний портал Прапора  Незалежності України, Акт проголошення незалежності України та Конституції України, картину «Державотворення» та постійну експозицією Музею українського парламентаризму).

Пізнавши цікаві факти, що пов’язують історію нашої держави та сьогодення роботи Верховної Ради України, студенти відчули причетність до сучасних державних подій та зміцнили на практиці теоретичні знання з адміністративного менеджменту.

Щиро дякуємо організаторам цікавої та пізнавальної екскурсії до Верховної Ради України  та сподіваємося на майбутнє продовження такої цікавої практики!

остання редакція 03.12.2019