Гуртожитки КНТЕУ до Новорічних свят готові!

До дня Святого Миколая 19 грудня 2019 року у студмістечку Київського національного торговельно-економічного університету проводився конкурс-огляд на найкращі новорічні декорації в гуртожитках до Різдва і Нового 2020 року. Члени комісії у складі заступників деканів усіх факультетів, дирекції студмістечка, завідувачів  гуртожитків, голів рад студентського самоврядування завітали до кожного гуртожитку. Члени комісії були зачаровані красою новорічних прикрас, креативними ідеями.

У гуртожитку № 3 нас вразила цікава історія про Грінча, у гуртожитку № 1 ми відвідали справжнє поселення ескімосів, гуртожиток № 4 наділив нас магічною атмосферою та всі згадали улюблений фільм про Гаррі Поттера, а гуртожиток № 2 занурив нас в атмосферу фільму «Сам удома».

А перемогу здобув гуртожиток № 6, який переніс усіх у зимову атмосферу казки про «п’ятизіркову» рукавичку, а потім члени комісії потрапили ще і на свято «Голубого вогника», де усіх присутніх розважали виступи Олега Вінника та Вірки Сердючки. А після виступів кожен охочий міг загадати бажання Діду Морозу.

Всі були вражені красою та атмосферою кожного гуртожитку, але члени комісії одноголосно вирішили:

• І місце у гуртожитку № 6;
  • ІІ місце - гуртожиток № 2;
  • ІІІ місце розділили гуртожитки № 1, № 3 та № 4.

остання редакція 25.12.2019
Vega