Атестація бакалаврів на факультеті фінансів та обліку

На факультеті фінансів та обліку відбулися випускні кваліфікаційні екзамени у студентів заочної форми навчання. Протягом 19-21 лютого 2020 року 205 студентів підтвердили свій статус бакалавра!

Для атестації студентів освітнього ступеня бакалавр спеціальності 071 «Облік і оподаткування» (спеціалізації «Облік та оподаткування», «Фінансовий контроль та аудит») та спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізації «Державні фінанси», «Банківська справа») на факультеті працювало чотири екзаменаційні комісії, до складу яких увійшли провідні викладачі кафедр, а традиційно очолили їх наші партнери та стейкголдери, що є професіоналами високого рівня у сфері фінансів, банківської справи, обліку та аудиту:

• Ватульов Андрій Вікторович, керівник секретаріату Комітету з питань бюджету Верховної Ради України,
  • Ходаковський Вадим Володимирович, Секретар Рахункової палати – керівник апарату,
  • Провотар Інна Анатоліївна, начальник відділу Управлінської звітності та бізнес-аналізу Департаменту фінансів «ОТР-БАНК»,
  • Коваленко Олена Петрівна, головний бухгалтер ТОВ «ВіжнТБ».

Голови екзаменаційних комісій підкреслили високий рівень підготовки студентів, сформованість вмінь та навичок у сфері професійної підготовки випускників.

Щиро дякуємо друзям-партерам за участь у роботі екзаменаційних комісій, а випускників вітаємо із успішним проходженням атестації та запрошуємо на навчання у магістратурі!

остання редакція 26.02.2020