Оголошеннявсі

Виїзне заняття з дисциплін «Експертиза товарів», «Експертиза в міжнародній торгівлі» до Київської торгово-промислової палати

Студентам 1 курсу магістеріуму  факультету торгівлі та маркетингу,  які навчаються за спеціальністю 076  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізаціями «Товарознавство і комерційна логістика», «Категорійний менеджмент у ритейлі», «Товарознавство та організація зовнішньої торгівлі», «Митна справа» з ініціативи кафедри товарознавства, управління безпечечністю та якістю 24 лютого 2020 року було проведено виїзне заняття до Київської торгово-промислової палати.

Під час занятя перший віцепрезидент Сізікова Людмила Вікторівна ознайомили студентів з історією Київської торгово-промислової палати, її структурою,  напрямами діяльності, як-от:  встановлення ділових контактів між українськими та зарубіжними організаціями, участь у міжнародних програмах,  проведення експертиз, контролю якості та кількості товарів, визначення їхньої вартості, видача сертифікатів походження, декларування зовнішньоторговельних операцій, штрихове кодування, юридичний супровід, аналітика.

Начальник відділу експертизи товарів Корзун Тетяна Леонідівна  презентувала студентам особливості проведення експертизи продовольчих та непродовольчих товарів.

Кафедра товарознавства, управління безпечечністю та якістю КНТЕУ щиро вдячна керівництву Київської торгово-промислової палати за чудову організацію виїзного заняття та змістовну презентацію.

24.02.2020
остання редакція 26.02.2020