logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Науково-практичний семінар: «Верховний Суд і його завдання у забезпеченні єдності судової практики»

Загальна інформація

У Київському національному торговельно-економічному університеті відбувся науково-практичний семінар «Верховний Суд і його завдання у забезпеченні єдності судової практики».

2 березня 2020 року в SMART-бібліотеці студенти, аспіранти, викладачі університету мали нагоду ознайомитися з основними аспектами судової практики загалом та роллю Верховного Суду у здійсненні верховенства права зокрема.

Відкрила семінар доцент кафедри міжнародного приватного, комерційного та цивільного права доц. Можайкіна О. С., яка зазначила, що для сучасної юридичної практики є важливими постанови та роз’яснення Верховного Суду.  

Спікером заходу виступив Ткачук Олег Степанович – суддя Великої Палати Верховного Суду, доктор юридичних наук, доцент. Олег Степанович ознайомив учасників із специфікою роботи Верховного Суду, його завданнями та повноваженнями. Особливу увагу звернув на те, що єдність судової практики є способом забезпечення принципу правової визначеності. Крім того, зауважив, що єдність судової практики, яку реалізовує Верховний Суд, має допомогти відновити довіру людей до судової влади, сприятиме оперативності та швидкості розгляду судових справ.

Захід відбувся у теплій та невимушеній атмосфері. Учасники семінару брали активну участь в обговоренні актуальних питань, висловлювали власні думки та отримали відповіді на свої запитання.

Учасників семінару привітала проректор з наукової роботи С. В. Мельниченко, висловивши надію, що верховенство права буде пріоритетним у забезпеченні єдності судової практики.

02.03.2020
42265
4256
остання редакція 05.03.2020
433884