Оголошеннявсі

Засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом "Економіка"

15 червня 2010 р. на базі університету проведено засідання секції Наукової ради Міністерства освіти і науки України за фаховим напрямом "Економіка" щодо експертизи запитів на виконання наукових досліджень за рахунок видатків загального фонду державного бюджету з 2011 р.
   Голова секції - А.А.Мазаракі, д.е.н., проф., академік НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України, ректор КНТЕУ.

15.06.2010
annzo