Засідання вченої ради КНТЕУ

28 жовтня 2010 р. відбулося засідання вченої ради КНТЕУ.
На ньому було присвоєно вчені звання професора: Кравченку М.Ф. - професору кафедри технології і організації ресторанного господарства, Мельниченко С.В. - професору кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу; доцента: Бутирській І.В. - доценту кафедри менеджменту і туризму, Дубовик Т.В. - доценту кафедри маркетингу та реклами, Лутаєвій Т.В. - доценту кафедри туризму та соціальних наук ХТЕІ КНТЕУ, Пальчуку П.М. - доценту кафедри комерційного права, Рзаєвій С.Л. - доценту кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем, Сударенко О.В. - доценту кафедри комерційного права.
   З метою приведення у відповідність до вимог Закону України "Про вищу освіту" та інших законодавчих актів роботи щодо обрання за конкурсом і призначення на посади науково-педагогічних працівників, вчена рада затвердила Положення про порядок конкурсного обрання та призначення на посади науково-педагогічних працівників КНТЕУ.
   Вчена рада внесла зміни до п. 3.12 розділу ІІІ Положення про організацію виконання та захисту курсових робіт (проектів) у КНТЕУ.
Рекомендовано до видання 2 монографії: "Фінансова стратегія торговельних підприємств: методологічні та прикладні аспекти" (автор Блакита Г.В.), "Соціально-економічні наслідки ринкових реформ в Україні" (автор Романенко В.А. ).
Затверджено програми з 3-х навчальних дисциплін ОКР "бакалавр" та 3-х навчальних дисциплін ОКР "магістр".

29.10.2010
annzo