Наукові семінари "Кібергігієна-Кібербезпека-Безпека держави"

З метою створення дієвої платформи та активізації інноваційної діяльності в сегменті кібербезпеки в освітянському, науковому та державному просторі 27 листопада 2020 року на базі Київського національного торговельно-економічного університету проводяться наукові семінари "Кібергігієна-Кібербезпека-Безпека держави".

Планується розглянути основні аспекти забезпечення інформаційної  безпеки на особистісному, об’єктному та державному рівнях. Зокрема наступні основні теми для обговорення:

1. Нормативно-правова база національної кібербезпеки.
  2. Модель державно-приватного партнерства в кіберпросторі.
  3. Роль громадських організацій в забезпеченні інформаційної безпеки в державі.
  4. Іноваційні рішення щодо технологічного забезпечення інформаційної безпеки.
  5. Особливості підготовки фахівців з кібербезпеки для виконання завдань боротьби із кіберзлочинами.
  6. Кіберзахист в умовах пост-антивірусної парадігми кібербезпеки.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ НАУКОВИХ СЕМІНАРІВ

ШАБЛОН ТЕЗ

За результатами роботи наукових семінарів буде випущено збірник матеріалів, е-варіант якого буде розміщено на сайті КНТЕУ. До друку запрошуються науковці, практики, здобувачі освіти (в співавторстві з науковими керівниками).

Матеріали направляйте на е-пошту cyber@knute.edu.ua

За Вашої згоди Вам буде надіслано посилання на приєднання до платформи Zoom.

Участь в роботі наукових семінарів (та друк матеріалів) БЕЗКОШТОВНА.

остання редакція 25.11.2020