Передноворічний день гостинності на кафедрі фінансів

Кафедра фінансів 29 грудня 2020 року провела онлайн день гостинності. На заході були присутні учні Державного коледжу туризму та готельного господарства, які навчаються за спеціальностями 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», 071 «Облік і оподаткування», і викладач-методист, спеціаліст вищої категорії Віскрівець Валентина Іванівна.
Також день гостинності відвідали учні 11-А,11-Б та 9-Б класів Київської гімназії № 109 з класним керівником Котович Оксаною Георгіївною. На початку зустрічі з привітанням виступила декан факультету фінансів та обліку Канєва Тетяна Володимирівна, яка розповіла про переваги навчання в КНТЕУ та на факультеті.
На запитання гостей щодо особливостей вступу до КНТЕУ відповідала заступник декана Пелешко Надія Михайлівна. Представник ради студентського самоврядування факультету фінансів та обліку студентка 2-го курсу Фоменко Валерія розповіла про студентське життя в КНТЕУ. Викладачі кафедри фінансів д.е.н., проф. Волосович С.В., д.е.н., проф. Козарезенко Л.В. розповіли про потреби України у фахівцях фінансової сфери.
Зустріч завершилась привітаннями з прийдешніми святами, запрошенням на навчання до університету, на дні відкритих дверей та дні гостинності вже у 2021 році!

остання редакція 12.01.2021
Vega