Засідання вченої ради КНТЕУ

29 листопада 2010 р. відбулося засідання вченої ради університету.
Вчена рада на конкурсній основі таємним голосуванням обрала на посади: завідувача кафедри товарознавства та експертизи непродовольчих товарів Мережко Н.В.; завідувача кафедри маркетингу та реклами Ромата Є.В.; професора кафедри фінансового аналізу і контролю Білуху М.Т.; професора кафедри комерційного права Марчука В.М.; професора кафедри маркетингу та реклами Мельникович О.М.; професора кафедри маркетингу та реклами Ортинську В.В.; професора кафедри товарознавства та експертизи харчових продуктів Сидоренко О.В.; професора кафедри міжнародної економіки Юхименка В.В.
   Прийнято рішення щодо присвоєння вчених звань професора: Бадаху Ю.Г. - професору кафедри філософських та соціальних наук та Чорній Л.О. - професору кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ; доцента: Оверчук В.А. - доценту кафедри психології, соціології та права ВТЕІ, Танасійчук О.М. - доценту кафедри товарознавства та маркетингу ВТЕІ, Олійник Н.Ю. - доценту кафедри вищої математики та інформатики ХТЕІ та Прокопець Л.С. - доценту кафедри економічної теорії ЧТЕІ.
До докторантури прийняті: доцент кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу Михайліченко Г.І. та доцент кафедри технології та організації ресторанного господарства Пересічна С.М.
   На засіданні вченої ради обговорено проект Закону України "Про вищу освіту" (нова редакція). Прийнято рішення внесені пропозиції надіслати Міністерству освіти і науки України.
  Розглянуто і затверджено 16 програм навчальних дисциплін ОКР "бакалавр" та "магістр". Ухвалено ліцензійні справи щодо підготовки фахівців ОКР "магістр" зі спеціальностей: 8.03010201 Психологія, 8.03030201 Реклама, 8.03050301 Міжнародна економіка, 8.03051004 Управління безпечністю та якістю товарів, 8.03051005 Організація оптової та роздрібної торгівлі, 8.14010101 Готельна і ресторанна справа, 8.14010102 Курортна справа, 8.14010301 Туризмознавство (за видами).

29.11.2010
annzo