Оголошеннявсі

Результати всеукраїнського конкурсу дипломних робіт за спеціальністю "Економіка підприємства"

Представлено відповідно до умов конкурсу 3 магістерські роботи - переможці конкурсу в межах вузу:

Диплом І ступеня - Проценко Вікторія Василівна, тема: "Управління розвитком торговельного підприємства" науковий керівник: Лігоненко Л.О., д.е.н., професор.

Диплом ІІ ступеня - Зінченко Олена Олександрівна - тема: "Механізм забезпечення економічної безпеки торговельного підприємства" науковий керівник: Лігоненко Л.О., д.е.н., професор.

Завідувач кафедри економіки підприємництва Лігоненко Л.О.

30.11.2010
annzo