Оголошеннявсі

Cтудентський круглий стіл на тему: "Особливості обліку витрат і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) за окремими видами діяльності".

23 листопада 2010 року кафедрою бухгалтерського обліку було проведено студентський круглий стіл на тему: "Особливості обліку витрат і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) за окремими видами діяльності".

На засіданні круглого столу обговорювалися такі питання
1. Особливості обліку витрат у підприємствах агропромислового комплексу.
2. Особливості обліку витрат та калькулювання собівартості за іншими видами діяльності.
3. Інформаційні системи і технології в обліку витрат на виробництво продукції.

У обговоренні брали участь: студенти обліково-економічного факультету (ІІІ, IV, V курсу), факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу (IV курсу), факультету фінансів та банківської справи (IV курсу).

З доповідями на засіданні круглого столу виступили:
- шеф-редактор всеукраїнської професійної бухгалтерської газети "Все про бухгалтерський облік" Степовий Олександр Георгієвич, який в своїй доповіді визначив основні аспекти нового податкового кодексу та проблеми обліку затрат та калькулювання собівартості продукції.
- випускниця обліково-фінансового факультету (2003 року випуску) за спеціальністю "Облік і аудит у підприємництві" Мельниченко Ірина Віталіївна, яка обіймає посаду фінансового директора промислового підприємства з виробництва насіння. У своїй доповіді вона окреслила проблемність питань обліку затрат та вибір методів калькулювання собівартості продукції, саме для промислового підприємства.

За результатами круглого столу були визначені переможці:
1 місце - Кашпуренко Л. (ОЕФ 5 к., 2 гр.) - науковий керівник д.е.н., проф. Нападовська Л.В.; Трикоз А., Приходько Л. (ФРГТБ 4 к., 10 гр.) - науковий керівник к.е.н., доц. Король С.Я.
2 місце - Тарасюк І. (ОЕФ 5 к., 3 гр.) - науковий керівник к.е.н., доц. Мошковська О.А.; Савченко О., Чухно А. (ОЕФ 4 к., 3 гр.) - науковий керівник асист. Сіра Ю.В.
3 місце - Піддубна М., Кубенко М., Ужейко Н. Попівчак Т., Попівчак А. (ОЕФ 4 к., 1 гр.) - науковий керівник к.е.н., доц. Сопко О.В.; Калюжна М. (ОЕФ 4 к., 1 гр.) - науковий керівник ст. викл. Горностаєва В.М.; Артюк В., Кардаш А., Кириленко Н., Ніколенко Т., Макаренко К. (ОЕФ 4 к., 1 гр.) - науковий керівник ст. викл. Зябченкова Г.В.

Активність в обговоренні проявили студенти: Тарасюк І. (ОЕФ 5 к., 3 гр.), Бакуров А. (ОЕФ 3 к., 2 гр.), Біленька М. (ОЕФ 4 к., 3 гр.), Піддубна М. (ОЕФ 4 к., 1 гр.), Калюжна М. (ОЕФ 5 к., 3 гр.), Савченко О. (ОЕФ 4 к.,3 гр.).

Обговорення особливостей обліку витрат і калькулювання собівартості продукції (робіт, послуг) за видами діяльності продемонструвало результати наукових досліджень студентів, сприяло поглибленню теоретичних знань, апробації результатів досліджень, активізації наукової роботи студентів.
  Засідання круглого столу було організовано викладачами: д.е.н., проф. Нападовською Л.В., к.е.н., доц. Мошковською О.А., к.е.н., доц. Шаповаловою А.П., к.е.н, доц. Сопко О.В., ст. викл. Горностаєвою В.М.

Завідувач кафедри бухгалтерського обліку Нападовська Л.В.

30.11.2010
annzo