Вітаємо студентський камерний академічний хор з перемогою!

4-5 грудня 2010 року у смт Ворзель проходив ІІ Всеукраїнський фестиваль духовної музики "Введенські піснеспіви". У фестивалі брали участь 28 хорових колективів з різних куточків України (з Чернігова, Полтави, Чернівців, Одеси, Черкас, Вінниці, Києва та Київської області), різних напрямів та вікових категорій, які виконували музичні твори, присвячені церковному святу Введення до Храму Пресвятої Богородиці.
   Студентський камерний академічний хор Київського національного торговельно-економічного університету був високо оцінений членами журі фестивалю (головою оргкомітету фестивалю - Настоятелем храму Преображення Господнього смт Ворзель Митрофорним протоієреєм Миколою Волосянським, головою журі - заслуженим працівником культури України, професором Київського національного університету культури і мистецтв Петром Андрійчуком та почесним членом журі - корифеєм хорового мистецтва - народним артистом України, професором Київського національного університету культури і мистецтв Віктором Скоромним) та нагороджений Дипломом І ступеня й відзначений призом глядацьких симпатій (подарунковим сертифікатом від косметичної фірми Мері Кей) та спеціальним призом від депутатської групи "Відродження Ворзеля" (ексклюзивним кубком з емблемою фестивалю).

Керівник студентського камерного академічного хору Сіненко О.О.

06.12.2010
annzo