Оголошеннявсі

13 січня 2011 р. відбувся брифінг Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Євгена Суліми, президента Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леоніда Губерського, ректора Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова Віктора Андрущенка, ректора Національного транспортного університету Миколи Дмитриченка, ректора Київського національного торгово-економічного університету Анатолія Мазаракі та директора департаменту вищої освіти міністерства Ярослава Болюбаша щодо питань формування обсягу державного замовлення на підготовку та випуск фахівців з вищою освітою у 2011 році.

13.01.2011
annzo