Результати першого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 24 листопада 2020 р. № 1457 Київський національний торговельно-економічний університет затверджено базовим закладом вищої освіти з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Туризм».

Відбувся перший тур конкурсу, за підсумками якого серед наукових робіт студентів університету визначались учасники другого туру.

Тематика численних робіт, поданих на конкурс, охоплювала широке коло актуальних питань розвитку туризму в світі та Україні: використання сучасних інформаційних технологій у туристичній діяльності, зокрема в контексті формування безконтактної економіки та розробки маркетингових стратегій туристичних підприємств; реалізація потенціалу розвитку спеціалізованих видів туризму та обґрунтування інноваційних програм туристичного обслуговування; проблеми управління суб’єктами господарювання у сфері туризму відповідно до вимог та викликів сьогодення тощо. Звичайно не оминули увагою учасники конкурсу і проблеми впливу на туристичний сектор наслідків пандемії та карантинних обмежень.

Журі першого туру конкурсу, до якого увійшли досвідчені науково-педагогічні працівники кафедри туризму та рекреації, факультету ресторанно-готельного та туристичного бізнесу, стейкголдери, відзначило високий рівень теоретичної та практичної підготовки конкурсантів, їх здатність до критичного мислення, вміння оперувати сучасними інструментами обробки даних та візуального представлення результатів наукових досліджень.

Кращими роботами були визнані:

• Лисяна В.О. (1 курс маг.) Застосування технології touchless економіки на ринку туристичних послуг України
    (науковий керівник – к.н.держ.упр., доц. Кравцов С.С.);
  • Волошина М.О. (4 курс) SMM-стратегії туристичних підприємств в умовах пандемічних обмежень
    (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлопяк С.В.);
  • Дядюк Д.Д. (1 курс маг.) Управління туристичним підприємством відповідно до вимог суспільства мрій
    (науковий керівник – к.н.держ.упр., доц. Кравцов С.С.);
  • Ратушнюк І.В. (4 курс) Туризм у 2020 році: занепад чи можливості розвитку?
    (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлопяк С.В.);
  • Дзюмак Д.В. (4 курс) Пригодницький туризм: перспективи розвитку в Україні
    (науковий керівник – к.е.н., доц. Хлопяк С.В.)

Щиро бажаємо переможцям успіхів у фінальному турі!

остання редакція 02.03.2021