Засідання методичної ради КНТЕУ

27 січня 2011 р. відбулося чергове засідання методичної ради КНТЕУ.
З питання порядку денного "Про дистанційні технології навчання" було заслухано Харченка О.А., зав. кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем. Відмічено, що в КНТЕУ ведеться розробка організаційного, методичного та нормативно-правового забезпечення дистанційного навчання, реалізація окремих його елементів. Доповідачем висвітлено проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій у вищій школі. Запропоновано ряд реальних заходів для впровадження дистанційних технологій.
   Заступник начальника навчально-методичного відділу Никонович М.О. надала інформацією про результати перевірки індивідуальних планів викладачів. Підкреслено важливість планування для забезпечення виконання загальноуніверситетських завдань відповідно до СУЯ КНТЕУ.
   З інформацією щодо обговорення проекту Положення про підготовку та видання електронних підручників виступила начальник навчально-методичного відділу Ротова Т.А.

Нач. НМВ Т.А. Ротова

01.02.2011