Оголошеннявсі

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1084 від 15.11.2010 р. Київський національний торговельно-економічний університет було затверджено як базовий вищий навчальний заклад щодо проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент", ІІ тур якого було проведено в КНТЕУ 02-04 лютого.
До участі в ІІ турі конкурсу було допущено 231 студентську наукову роботу з 99 вищих навчальних закладів України.
Для роботи в галузевій конкурсній комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент" прибули представники з 15 ВНЗ.
   Критерії оцінювання та порядок визначення переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент" враховували оформлення конкурсної роботи відповідно до вимог стандарту, актуальність обраної теми роботи (її наукову новизну, інноваційність теми дослідження), глибину наукового дослідження (структурно-логічну побудову, рівень теоретичного дослідження і ступінь застосування сучасних методів їх проведення), рівень реальності розробок та пропозицій, а також апробацію результатів дослідження з теми конкурсної роботи студента.
   За рішенням галузевої конкурсної комісії кращими були визнані роботи студентів з наступних ВНЗ: Автомобільно-дорожній інститут ДВНЗ "Донецький національний технічний університет", Академія митної служби України, Академія муніципального управління, Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", Донбаський державний технічний університет, Донецький державний університет управління, Донецький інститут ринку та соціальної політики, Донецький національний технічний університет, Донецький національний університет, Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. Михайла Туган-Барановського, Київський національний торговельно-економічний університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Київський національний університет технологій та дизайну, Класичний приватний університет, Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського, Кременчуцький університет економіки, інформаційних технологій і управління, Криворізький технічний університет, Львівський національний аграрний університет, Маріупольський державний університет, Національна металургійна академія України, Національний аерокосмічний університет імені М.Є. Жуковського "Харківський авіаційний інститут", Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Національний технічний університет України "КПІ", Національний університет "Львівська політехніка", Національний університет харчових технологій, Одеський державний економічний університет, Одеський національний морський університет, Одеський національний політехнічний університет, ПВНЗ "Європейський університет", Полтавська державна аграрна академія, ПВНЗ "Донецький інститут туристичного бізнесу", ПВНЗ "Міжнародний університет бізнесу і права", РВНЗ "Кримський гуманітарний університет", Рівненський інститут слов'янознавства Київського славістичного університету, Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, Таврійський державний агротехнологічний університет, Тернопільський національний економічний університет, Тернопільський національний технічний університет імені І. Пулюя, Українська інженерно-педагогічна академія, Уманський національний університет садівництва, Харківська національна академія міського господарства, Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія", Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, Харківський державний університет харчування та торгівлі, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, Харківський національний економічний університет, Харківський торговельно-економічний інститут КНТЕУ, Херсонський національний технічний університет, Хмельницький національний університет, Черкаський державний технологічний університет, Чернігівський державний інститут економіки і управління.

Завідувач кафедри менеджменту Бай С.І.

07.02.2011
annzo