Присвоєння вчених звань викладачам КНТЕУ

Атестаційна колегія МОНМС України рішенням від 20.01.2011 р. присвоїла вчені звання викладачам КНТЕУ:

вчене звання професора:

Бадаху Юрію Гордійовичу - професору кафедри філософських та соціальних наук (курс історія України).
Кравченку Михайлу Федоровичу - професору кафедри технології і організації ресторанного господарства.
Мельниченко Світлані Володимирівні - професору кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу.
Чорній Людмилі Олександрівні - професору кафедри менеджменту та адміністрування ВТЕІ.

вчене звання доцента:

Бутирській Ірині Валентинівні - доценту кафедри менеджменту і туризму ЧТЕІ.
Дубовик Тетяні Віталіївні - доценту кафедри маркетингу та реклами.
Лутаєвій Тетяні Василівні - доценту кафедри туризму та соціальних наук ХТЕІ.
Оверчук Вікторії Анатоліївні - доценту кафедри психології, соціології та права ВТЕІ.
Олійник Наталії Юріївні - доценту кафедри вищої математики та інформатики ХТЕІ.
Пальчуку Петру Миколайовичу - доценту кафедри комерційного права.
Прокопець Людмилі Станіславівні доценту кафедри економічної теорії (курс правознавства) ЧТЕІ.
Рзаєвій Світлані Леонідівні - доценту кафедри економічної кібернетики та інформаційних систем.
Сударенко Олені Володимирівні - доценту кафедри комерційного права.
Танасійчук Олені Миколаївні - доценту кафедри товарознавства та маркетингу ВТЕІ.

10.02.2011
annzo