Оголошеннявсі

16 лютого 2011 року кафедра торговельного підприємництва КНТЕУ спільно з громадською організацією "Спілка підприємців Київщини" провела Всеукраїнський круглий стіл на тему "Стратегії торговельних підприємств щодо подолання наслідків економічної кризи в Україні".
Відкрив роботу круглого столу Осика Віктор Анатолійович - к.т.н., доцент, декан товарознавчого факультету.
Доповідь на тему "Ліцензування підготовки фахівців зі спеціальності "Організація оптової та роздрібної торгівлі" в комплексі заходів поліпшення кадрового забезпечення галузі", була представлена присутнім Корольчуком Олександром Петровичем - завідувачем кафедри торговельного підприємництва, д.е.н. та Торопковим Володимиром Михайловичем - к.е.н., доцентом, заступником завідувача кафедри.
Голошубова Ніна Олександрівна - к.е.н., професор кафедри, виступила з доповіддю "Розвиток підприємницьких мереж як чинник подолання економічної кризи в Україні".
   Голова ради громадської організації "Спілка підприємців Київщини" Сиваненко Генадій Павлович виступив перед учасниками круглого столу з доповіддю "Тенденції та перспективи розвитку малого та середнього бізнесу України в сучасних економічних умовах".
Виступ на тему "Вплив економічної кризи на малий бізнес та напрями оптимізації діяльності підприємств торгівлі" запропонував Кузмінський Олександр Леонідович - ФОП (роздрібна та оптова торгівля будівельними матеріалами).
Із доповіддю "Адаптивність поведінки ринкових суб'єктів у динамічному зовнішньому середовищі" виступила Кавун Ольга Олександрівна - к.е.н., доцент кафедри торговельного підприємництва.
   Менеджер проекту "КОСМО-гід" ТОВ "СУМАТРА-ЛТД" Осадча Інна Олександрівна виступила перед учасниками круглого столу з доповіддю "Промоакції як засіб маркетингових комунікацій".
   Про проблеми малого бізнесу розповіла Духота Наталія Юріївна, співвласник мережі ресторанів, ТОВ "Експедиція А".
Пропозиції щодо підготовки магістрів зі спеціальності "Організація оптової та роздрібної торгівлі" та формування їх компетенцій надав Пивоваров Юрій Анатолійович, комерційний директор супермаркету торговельного центру "Опера Пасаж" м. Львів.
Усі доповіді мали практичну спрямованість, були з інтересом заслухані учасниками круглого столу та викликали жваву дискусію.

Завідувач кафедри торговельного підприємництва Корольчук О.П.

17.02.2011
annzo