НІ НАРКОТИКАМ!

18 лютого 2011 року о 13:30 в актовій залі КНТЕУ факультетом економіки менеджменту і права було проведено профілактичну лекцію на тему: "Ні наркотикам". Лекція відбулася за участю президента Благодійного фонду "Громадського антинаркотичного музею" Бялого Анатолія Павловича. Мета даного заходу - привернути увагу студентів до проблеми незаконного розповсюдження наркотичних засобів в Україні. Проведення лекції супроводжувалось наглядною мобільною експозицією, яка яскраво і переконливо продемонструвала негативні наслідки паління, вживання алкоголю і наркотиків. Зважаючи на те, що профілактична робота може і повинна стати тією перепоною, яка здатна затримати, а з часом і взагалі зупинити стрімке зростання наркоманії серед молоді в Україні, заходи такого характеру планується проводити в університеті постійно.

Декан ФЕМП Н.М. Гуляєва

22.02.2011