Оголошеннявсі

Онлайн-рішення для бізнесу компанії «YouControl»

За допомогою якісного онлайн-сервісу перевірки діяльності вітчизняних компаній можна оцінити ефективність організування бізнес-процесів як визначальної управлінської функції. Цей постулат довів 10 березня 2021 року фахівець із формування медіа контенту компанії «YouControl» Валерій Дробіна на майстер-класі з дисципліни «Менеджмент» для студентів 1 курсу 8 групи ФТМ на тему «Організація процесу в медіа сфері», що відбувся на запрошення доцента Вікторії Хмурової.

Під час зустрічі пан Валерій щиро ділився зі студентами особистим досвідом роботи та інформацією щодо специфіки діяльності компанії «YouControl», відповідаючи на численні запитання. Спікер дав багато корисних порад студентам щодо реалізації себе в майбутній професійній діяльності в рекламному бізнесі, вебдизайні, PR-менеджменті тощо.

Дякуємо пану Валерію за цінні рекомендації студентам для старту професійної кар’єри та за створену атмосферу відкритості на занятті. Чекаємо на наступні ефективні комунікації бізнесу з університетом!

10.03.2021
остання редакція 17.03.2021