Міжнародна науково-практична конференція ”Інформаційні системи і технології в економіці”

3-4 березня 2011 р. на базі кафедр фінансового аналізу і контролю, а також економічної кібернетики та інформаційних систем відбулася Міжнародна науково-практична конференція "Інформаційні системи і технології в економіці". Конференція відкрила проректор з наукової та навчально-методичної роботи доктор технічних наук, професор Притульська Н.В.
    У роботі конференції взяли участь майже 100 представників понад 15 вищих навчальних закладів України, а також Білоруського державного економічного університету (м. Мінськ).
    Під час роботи пленарного та секційних засідань були розглянуті та обговерені проблеми інформаційно-аналітичного забезпечення функціональних систем менеджменту, сучасних інформаційних технологій обліку і аудиту, проектування інформаційних технологій аналізу і контролю, аспекти застосування інформаційних технологій в моделюванні економічних процесів та у навчальному процесі.
    За результатами роботи конференції учасники затвердили рекомендації.

Організаційний комітет
міжнародної науково-практичної конференції
"Інформаційні системи і технології в економіці"
висловлює вдячність
Асоціації Присяжних Сертифікованих Бухгалтерів в Україні
(The Association of Chartered Certified Accountants (ACCA)
і особливо Голові Представництва ACCA в Україні,
країнах Прибалтики і Кавказу
Вовчук Наталії Іванівні

Зав. кафедри фінансового аналізу і контролю     проф. Мних Є.В.

03.03.2011
annzo