Візит Болгарської делегації

4 березня 2011 року університет відвідала делегація Посольства Республіки Болгарія в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Дімітаром Владіміровим та делегація Варненського вільного університету ім. Чорноризця Храбра на чолі з ректором Анною Недялковою з метою ознайомлення та проведення переговорів щодо перспектив співпраці.
    Під час зустрічі поважних гостей з проректором з наукової та навчально-методичної роботи Н.В. Притульською було обговорено широке коло питань щодо перспектив співпраці нашого університету з Варненським вільним університетом, зокрема обміну студентами, науково-педагогічними працівниками, проведення наукових досліджень, обміну науковими статтями і науково-методичною літературою, участі у міжнародних проектах і програмах та ін.
    Гостям було запропоновано проект угоди про співробітництво між університетами, яке видається дуже перспективним.
    На завершення візиту високоповажні гості з Болгарії здійснили екскурсію по університету: відвідали бібліотеку - абонемент навчальної літератури, відділ іноземної літератури, мультимедійну бібліотеку, сектор методичних видань, зал нових надходжень літератури, читальні зали; музей історії КНТЕУ, лабораторії та кафедри товарознавчого факультету, навчально-методичний відділ, навчально-виробниче об'єднання та ін.
    Гості залишилися задоволені результатами зустрічі, про що зробили запис у книзі відгуків музею університету.

03.03.2011
annzo