1-4 березня 2011 р. в Міжнародному виставковому центрі проходила Міжнародна спеціалізована виставка "Світ морозива та холоду" & "Молочна і м'ясна індустрія ХХІ століття", активну участь в якій традиційно брав Київський національний торговельно-економічний університет.
    Викладачі та студенти з гідністю представили наш вищий навчальний заклад, про що свідчить диплом за активну участь у підготовці та роботі виставки.
    Високий професіоналізм, кмітливість та відданість справі під час підготовки та проведення презентації університету продемонстрували студенти товарознавчого факультету: Дідух Олександра, Зосімець Андрій, Кузьменко Ігор, Фоменко Марія, Малкіна Марія, Фисун Ольга, Бойко Євген, Нінічук Андрій, Сукачівська Анна, Бондаренко Артем, Ужва Антон, Саламах Дарина, Чекета Віктор.

03.03.2011
annzo