Відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент"

02-04 березня 2011 року Київський національний торговельно-економічний університет вже втретє зустрічав переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент" на підсумковій науково-практичній конференції. Студенти мали можливість особисто представити результати своїх наукових досліджень та виступити з теми.

Переможцями конкурсу серед 231 роботи було визнано наступних студентів: Кіценко Сергій Сергійович (Одеський національний морський університет), Коваленко Леонора Юріївна (Сумський державний університет), Слюсарева Людмила Сергіївна (Харківський національний економічний університет), Дем'яненко Олена Володимирівна (Донбаський державний технічний університет), Гутніков Руслан Валерійович (ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана"), Горохова Ольга Олександрівна (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Мачина Алла Борисівна (Київський національний університет технологій та дизайну), Яцишина Клавдія Валеріївна (Київський національний торговельно-економічний університет), Романенко Роман Анатолійович (Львівський національний аграрний університет), Лебедєва Олена Олександрівна (Донецький державний університет управління), Крутських Лариса Володимирівна (Київський національний торговельно-економічний університет), Данильченко Катерина Олександрівна (Національний технічний університет України "КПІ"), Олянчук Роман Сергійович (Одеський національний політехнічний університет), Мудра Тетяна Миронівна (Національний університет "Львівська політехніка").

Представники-учасники інших вузів відзначили високий організаційний рівень підготовки проведення Всеукраїнського конкурсу та підсумкової конференції. Дружня та доброзичлива атмосфера, що панувала під час конференції дала можливість студентам розкрити свій науковий потенціал. Заслуговувало на увагу щире та справедливе ставлення до конкурсантів всіх членів комісії.
    Слід відзначити, що проведення підсумкової конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Менеджмент" дозволило оцінити якість підготовки фахівців з менеджменту у вищих навчальних закладах України та виявити найбільш талановиту молодь. Безумовно, це стимулює студентство до більш ґрунтовного вивчення менеджерських дисциплін та сприятиме подальшому використанню його потенціалу в науковій та практичній діяльності.

дипломи отримали...

Завідувач кафедри менеджменту     Бай С.І.

03.03.2011
annzo