Воістину небесна і земна, Заквітчана і терном, і барвінком Свята і грішна, рідна, чарівна Повіки будь, повіки слався, жінко!

Під гаслом - "Кожна жінка по-своєму безцінна!" 4 березня 2011 року в актовій залі КНТЕУ о 14:00 відбувся святковий вечір присвячений Міжнародному дню 8 березня! Саме в цей день усі чоловіки палко вітали найніжнішу, найпрекраснішу половину людства нашого університету. В концертній програмі лунали пісні про жінок, про кохання чоловіків, про жінку-матір. Учасниками концерту були виключно чоловіки, які зуміли показати свій неперевершений талант в мистецтві музики. Кульмінацією свята став фотоконкурс "Красуня університету - 2011" головою журі якого був професор та завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю Є.В. Мних. Цього року у фотоконкурсі взяли участь чарівні жінки з 16 підрозділів КНТЕУ, які продемонстрували свою неповторність та були нагороджені почесними призами. Красунею університету-2011 стала Туніцька Юлія - ст. викладач кафедри міжнародної економіки. Концерт пройшов на одному подиху. Всі присутні жінки були приємно вражені та задоволені програмою. В душі кожної з'явився святковий настрій, який яскраво випромінював тепло, любов та вдячність.

08.03.2011
annzo