Студентська наукова конференція "Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді"

10 - 11 березня 2011 року на факультеті економіки, менеджменту і права відбулась студентська наукова конференція на тему: "Відновлення економічного зростання в Україні: погляд молоді".
    У роботі конференції взяли участь 1118 студентів та 13 учнів випускових класів загальноосвітніх закладів, серед яких ліцей "Наукова зміна"(м. Київ) та Білоцерківський колегіум (м. Біла Церква).
    Під час роботи пленарного та секційних засідань були розглянуті та обговорені проблеми відновлення економічного зростання, реформування економіки України в аспекті сучасних глобалізаційних процесів, забезпечення ефективності господарсько-фінансової діяльності підприємств, розвитку міжнародних економічних відносин.
    Кращими визнані 132 доповіді, які були нагороджені дипломами та цінними подарунками (книгами). Конференція відбулась на високому науковому та організаційному рівнях.

Декан ФЕМП     Н.М. Гуляєва

15.03.2011