Вітаємо переможців!

10 березня 2011 року у Донецькому національному університеті економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за напрямом "Актуальні питання співробітництва з Європейським Союзом". Вітаємо студенток 4 курсу 18 групи ФЕМП Бобровник Юлію й Попович Ольгу та їх наук. керівника к.е.н., ст. викл. кафедри міжнародної економіки Ладиченко К.І. з перемогою та отриманням диплому І ступеня.

Зав. кафедри міжнародної економіки     Мазаракі А.А.

17.03.2011
annzo