Ukrainan Fashion Week

16 березня 2011 р. у "Мистецькому арсеналі" розпочався Ukrainan Fashion Week (Український тиждень моди), який буде тривати до 21 березня 2011 р. Спеціальною подією до відкриття Ukrainan Fashion Week cтала презентація книги "VORONIN", на яку були запрошені друзі, колеги, партнери українського "короля костюмів" Михайла Вороніна. Ця книга про відомого українського дизайнера - людини, яка стала легендою в світі моди та національною гордістю.
    У рамках співробітництва між Київським національним торговельно-економічним університетом, Інститутом вищої кваліфікації та концерном "Воронін" щодо впровадження навчання за ексклюзивною міжнародною освітньою програмою "Міжнародний маркетинг моди", директор ІВК КНТЕУ Шклярук Катерина Семенівна брала участь у презентації книги.

Інститут вищої кваліфікації

18.03.2011