День обліково-економічного факультету

18 березня 2011 року відбулось традиційне свято обліково-економічного факультету "День ОЕФ - 2011".
    Програма заходів передбачала проведення презентацій та експозицій кафедр факультету. Урочиста частина свята була відкрита о 15.00 у святково прикрашеній Актовій залі КНТЕУ.

До почесної президії були запрошені:

- Мазаракі Анатолій Антонович - ректор КНТЕУ;
- Корольчук Олександр Петрович - перший проректор з науково-педагогічної роботи;
- Сай Валерій Миколайович - проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв'язків;
- Бутко Анатолій Дмитрович - декан обліково-фінансового факультету;
- Гізатуліна Людмила Василівна - заступник Голови Державного казначейства України;
- Науменко Володимир Іванович - радник голови Рахункової палати України, президент Спілки акціонерів України, доктор економічних наук;
- Коворотна Ольга Миколаївна - начальник управління кадрів Контрольно-ревізійної служби України;
- Хмільовський Віктор Мечиславович - Президент Спілки орендаторів і підприємців України, шеф редактор журналу "Роботодавець", канд. с/г наук, заслужений економіст України, член-кореспондент МКА.

Зі словами привітання до присутніх звернувся ректор А.А. Мазаракі. З промовою виступив декан факультету, професор А.Д. Бутко. Факультет привітали почесні гості. Науменко В. І. оголосив приємну новину про укладення довгострокової, терміном до 2020 року, угоди про співпрацю між Рахунковою палатою України та КНТЕУ.
     Заступником декана Бакуровою О.А. був зачитаний наказ про відзначення кращих викладачів нагрудними знаками "Петра Могили" й "Відмінника освіти України", почесними грамотами та цінними подарунками.
    Грамотами та подяками ректора були відзначені кращі студенти ОЕФ за успіхи в навчанні, науковій, громадській роботі, за спортивні досягнення та донори.
    Збірна команда факультету була нагороджена новими спортивними формами.
     На завершення відбувся святковий концерт, у якому взяли участь студенти ОЕФ та учні Вищого комерційного училища.

Обліково-економічний факульт

20.03.2011