Круглий стіл "THE EU’S INTERNATIONAL RELATIONS IN THE CURRENT CONTEXT: FOCUS ON THE EU-EAP RELATIONS"

Шановні колеги!
Київський національний торговельно-економічний університет  та
Українська асоціація викладачів і дослідників європейської інтеграції

ЗА ПІДТРИМКИ ПРОГРАМИ
“ЄP TO CAMPUS” ТА EUROPEAN PARLIAMENT FORMER MEMBERS ASSOCIATION

запрошують Вас до участі у Круглому столі

14 квітня 2021 року, 11:00

Після 10ти років тісної співпраці, у 2019 році Європейська Комісія розпочала багатоетапну консультацію щодо майбутнього Східного партнерства. Було отримано пропозиції від органів державної влади різних рівнів, громадських організацій, окремих громадян держав-членів та шести країн-партнерів. Це свідчить про велику зацікавленість європейської спільноти щодо розуміння того, як спільно можна вирішувати загальні виклики сьогодення, та як ЄС буде співпрацювати у різних сферах із країнами-партнерами у майбутньому. Про це та інші питання будемо дискутувати під час круглого столу.

Запрошений гість - Jasenko Selimović член Європейського Парламенту  (2015-2019)
Цільова група: магістри, аспіранти, молоді вчені.
Робочі мови: англійська (без перекладу)

Захід буде відбуватися в режимі відеоконференції на платформі ZOOM

Реєстрація за посиланням.

01.04.2021