Український тиждень моди

Шість днів тому м. Київ перетворився у світовий центр модної індустрії. Покази пройшли у самому центрі нашої столиці - музейному комплексі "Мистецький арсенал".
    21 березня 2011 р. у рамках Ukrainian Fashion Week (Українського тижня моди) відбувся показ нової колекції одягу сезону осінь-зима 2011/12 від українського дизайнера Михайла Вороніна. Вперше під торговою маркою "Воронін" була представлена лінія жіночого одягу.
    Викладачі університету, що беруть участь у реалізації освітньої програми "Міжнародний маркетинг моди" відвідали захід, який дав можливість не тільки ознайомитися із представниками світу моди - відомими дизайнерами України, а й представити спільний міжнародний освітній проект.
    Показом Михайла Вороніна завершився 28 Український тиждень моди.

Інститут вищої кваліфікації

23.03.2011