Візит делегації Республіки Хорватія

23 березня 2011 року Київський національний торговельно-економічний університет відвідала делегація університетських та ділових кіл Республіки Хорватія, яку очолив глава Задарської обладміністрації Стіпе Зріліч. Делегацію супроводжували Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Хорватія в Україні пан Желько Кірінчич та Почесний консул пан Нікола Маліч. Окрім закордонних гостей у заході взяв участь Голова правління Пенсійного Фонду України, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Хорватії у 2009-2010 роках Б.О. Зайчук.
    Також на зустрічі були присутні представники Херсонського регіону, які підтримують дружні стосунки з хорватськими колегами. Цю делегацію очолював заступник Голови Херсонської облдержадміністрації пан А.А. Яценко.
    Під час зустрічі поважних гостей з ректором А.А. Мазаракі було обговорено широке коло питань щодо міжуніверситетської співпраці, зокрема, значна увага була приділена можливості організації практики студентів ФРГТБ у Хорватії, яка славиться рекреаційними зонами на весь світ.
    Гості здійснили екскурсію університетом, ознайомились з бібліотекою, музеєм КНТЕУ, кафедрами та лабораторіями товарознавчого факультету, а також лабораторіями ФРГТБ. Делегація відвідала навчально-виробниче об'єднання КНТЕУ і була приємно вражена гостинністю та високим професіоналізмом його працівників.
    Було домовлено про розвиток співпраці КНТЕУ з хорватськими партнерами.

25.03.2011
annzo