Студентська наукова конференція "Інноваційні процеси в фінансово-кредитних установах"

22 березня 2011 року на факультеті фінансів та банківської справи відбулася студентська наукова конференція ”Інноваційні процеси в фінансово-кредитних установах” за результатами науково-дослідної роботи за 2010 рік.
    В конференції взяло участь більше 500 студентів, 16 школярів випускних класів загальноосвітніх закладів міста Києва, 2 студентів торговельно-економічного коледжу та 2 студентів Київського національного університету технології та дизайну.
    З вітальним словом до учасників конференції звернулась проректор з наукової та навчально-методичної роботи доктор технічних наук, професор Притульська Наталія Володимирівна.

На конференції працювали наступні секції:
1. Сучасні проблеми розвитку банківської системи України та країн світу.
2. Актуальні питання грошово-кредитного регулювання.
3. Кредитно-інвестиційна політика банків в умовах нестабільності фінансових ринків.
4. Стан та перспективи розвитку маркетингу у фінансово-кредитній системі України.
5. Стратегії та фінансовий менеджмент банків і небанківських фінансово-кредитних установ.
6. Актуальні проблеми аналізу та оцінювання діяльності фінансово-кредитних установ.
7. Стан та перспективи розвитку контролінгу та ризик-менеджменту в Україні.
8. Сучасні тенденції розвитку небанківських фінансово-кредитних установ в Україні.
9. Проблеми та перспективи функціонування фондових ринків.
10. Облік і звітність в державному секторі.
11. Фінансова система України: сучасний стан та перспективи розвитку.
12. Сучасний ринок страхових послуг.
13. Тенденції розвитку податкової системи України.
14. Страхування: історія та сучасність.
15. Актуальність реформування пенсійної системи України.
16. Актуальні питання бюджетної системи України.
17. Інформаційно-аналітичне забезпечення менеджменту в фінансово-кредитних установах.
18. Математичні методи дослідження діяльності фінансових установ.

На пленарному та секційних засіданнях було заслухано 205 наукових доповідей. Доповіді учасників конференції були присвячені обговоренню питань відновлення економічного зростання в Україні, актуальним проблемам дослідження інноваційних процесів в фінансово-кредитних установах, обговоренню та узагальненню результатів наукових досліджень студентів з питань розвитку банківської системи та фінансового сектору економіки країни. Доповіді студентів носили проблемний, дослідницький характер, мали наукове та практичне значення. Більшість доповідей викликали активну дискусію з боку студентів. Необхідно відзначити активну участь на пленарному засіданні студентів магістратури. Студенти, доповіді яких за результатами роботи секцій були визначені кращими, нагороджені грамотами, дипломами I, II, III ступенів, листами подяки та цінними подарунками.

Факультет фінансів та банківської справи

28.03.2011
annzo