Про призначення державних стипендій видатним науковцям КНТЕУ

- Відповідно до Указу Президента України № 259/2011 "Про призначення довічних державних стипендій видатним діячам науки" довічну державну стипендію призначено ГОРЕЛКІНУ Василю Георгійовичу - д.е.н., проф.

- Відповідно до Указу Президента України № 260/2011 "Про призначення державних стипендій видатним діячам науки" строком на 2 роки призначено державні стипендії:
МАРЧУКУ Валентину Мефодійовичу - д.ю.н., проф., заслужений діячеві науки і техніки України,
ПОЛУРЕЗУ Володимиру Івановичу - д.ю.н., проф. заслуженому працівникові народної освіти Української РСР.

28.03.2011
annzo