Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Готельно-ресторанна справа"

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1084 від 15.11. 2010 р. Київський національний торговельно-економічний університет було затверджено як базовий вищий навчальний заклад щодо проведення другого етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом "Готельно-ресторанна справа", ІІ тур якого було проведено в КНТЕУ 22 березня 2011 року.
    На ІІ тур конкурсу надійшло 23 студентські наукові роботи з 11 вищих навчальних закладів України.
    Для роботи в галузевій конкурсній комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих технічних і гуманітарних наук за напрямом "Готельно-ресторанна справа" залучено 10 осіб, з них 4 доктори наук, 1 професор та 5 кандидатів наук.
    На конкурс представлено роботи таких тематичних напрямів: "Організація обслуговування у готельному та ресторанному господарстві", "Якість обслуговування", "Технологія харчування", "Бізнес-планування у готельному господарстві".
    Всі роботи носили науковий характер, охоплювали широкий спектр теоретичних і практичних аспектів обраної теми.
    Результати 8 робіт було впроваджено у виробництво, 3 - опубліковано.
    На підставі аналізу конкурсних робіт та виступу учасників науково-практичної конференції галузева конкурсна комісія вирішила визнати претендентами на переможців конкурсу та нагородити:

дипломи отримали...

ФРГТБ