Круглий стіл на тему "Конкурентна політика держави у посткризовий період"

25 березня 2011 р. у рамках Дня ФЕМП кафедра економічної теорії та конкурентної політики провела круглий стіл на тему "Конкурентна політика держави у посткризовий період". З основною доповіддю виступив начальник Управління контролю ринків транспорту, зв'язку та житлово-комунального господарства Антимонопольного комітету України - Балаба А.В. В обговоренні проблем щодо удосконалення конкурентної політики в умовах посткризового відновлення економіки взяли участь професори Лагутін В.Д. та Гриценко О.Г., доценти Головко Л.С., Уманців Ю.М., головний спеціаліст управління розслідувань недобросовісної конкуренції Антимонопольного комітету України, аспірантка кафедри Руденко Т.В.
    Учасниками круглого столу були також студенти ІІ, ІІІ і IV курсів, що навчаються за спеціальністю "Управління у сфері економічної конкуренції".

Факультет економіки, менеджменту та права

29.03.2011
annzo