Список рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення
Реєстрація на участь у спеціально організованій сесії ЄВІ
Приймальна комісія КНТЕУ
Вступна кампанія 2021
Правила прийому до КНТЕУ для здобуття вищої освіти в 2021 р.
Інформаційні пакети ЄКТС
Вступникам з Донбасу та Криму
Вступ на БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступ на МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА на основі ПЗСО (2021)
Вступникам на основі ОКР мол.спец., ОПС фахового мол.бак. та ОС мол.бак. (2021)
Вступ до магістратури (2021)
Вступ до магістратури без ЗНО (прийом 2021)
Одночасне здобуття вищої освіти (2021)
English speaking educational programs
Програми вступних випробувань (вступ 2021)
For foreign citizens and stateless persons who want to becomе KNUTE students
Друга вища освіта, програми МВА
Розмір плати за надання освітніх послуг для вступників 2021 року
Вступ-2021: відеороз`яснення для вступників та їхніх батьків
Ми в Telegram

Майстер-клас з бюджетування в «BAS ERP»

Навчально-науковий центр бізнес-симуляції КНТЕУ, активно використовує можливості для підвищення digital -компетентностей своїх викладачів та студентів.

Так, 21 квітня 2021 року, близько 80 здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Економіка» та «Облік і оподаткування» взяли участь у майстер-класі «Можливості підсистеми Бюджетування  у прикладному рішенні BAS ERP для підприємства торгівлі».

Майстер-клас проводила випускниця КНТЕУ, а нині викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Знамеровська Анастасія.

Метою майстер-класу була демонстрація можливості підсистеми Бюджетування та планування в конфігурації «BAS ERP», а саме  ознайомлення з концепцією бюджетного планування в типовому рішенні: механізми, принципи та нормативно-довідкова інформація (НДІ) підсистеми бюджетування, аналітика бюджетування, статті бюджетів, показники бюджетів та конструктор звітних форм.

Слухачі ознайомилися з можливостями підсистеми Бюджетування та планування в програмі, і отримали відповіді на такі питання:

• Для чого потрібна підсистема Бюджетування та планування та її основні можливості?
  • Як налаштувати НДІ підсистеми Бюджетування: сценарій, бюджетна модель, cтаті бюджету та показники бюджету?
  • Як формувати найпростіші бюджети (продажів)?
  • Відображення товарних планів в бюджетуванні.
  • Як налаштувати отримання фактичних даних та здійснити план-фактний аналіз?

На майстер класі було побудовано бюджет продажів і з веденням планових показників, і з використанням товарних планів.

Щиро дякуємо керівництву та викладачам Центру сертифікованого навчання «Проком», зокрема Столярчук Ірині Аркадіївні, за партнерство та багаторічну співпрацю!

Центр сертифікованого навчання «Проком» один з найбільших та широковідомих центрів сертифікованого навчання в Україні, що спеціалізується на роботі з програмними продуктами систем автоматизації  обліку та управління бізнес-процесами на підприємстві.

Майстер-клас був корисним для майбутніх фахівців у галузі продажів, маркетингу, планування,  фінансового контролінгу та ТОР-менеджерів.

21.04.2021
остання редакція 22.07.2021