logo
Київський національний торговельно-економічний університет
Київський національний торговельно-економічний університет
logo
Київський національний торговельно-економічний університет
img

Оголошеннявсі

Майстер-клас з бюджетування в «BAS ERP»

Загальна інформація                                               Навчально-науковий центр бізнес-симуляції КНТЕУ, активно використовує можливості для підвищення digital -компетентностей своїх викладачів та студентів.

Так, 21 квітня 2021 року, близько 80 здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Економіка» та «Облік і оподаткування» взяли участь у майстер-класі «Можливості підсистеми Бюджетування  у прикладному рішенні BAS ERP для підприємства торгівлі».

 Майстер-клас проводила випускниця КНТЕУ, а нині викладач Центру сертифікованого навчання «Проком» Знамеровська Анастасія.

Метою майстер-класу була демонстрація можливості підсистеми Бюджетування та планування в конфігурації «BAS ERP», а саме  ознайомлення з концепцією бюджетного планування в типовому рішенні: механізми, принципи та нормативно-довідкова інформація (НДІ) підсистеми бюджетування, аналітика бюджетування, статті бюджетів, показники бюджетів та конструктор звітних форм.

Слухачі ознайомилися з можливостями підсистеми Бюджетування та планування в програмі, і отримали відповіді на такі питання:

  • Для чого потрібна підсистема Бюджетування та планування та її основні можливості?
  • Як налаштувати НДІ підсистеми Бюджетування: сценарій, бюджетна модель, cтаті бюджету та показники бюджету?
  • Як формувати найпростіші бюджети (продажів)?
  • Відображення товарних планів в бюджетуванні.
  • Як налаштувати отримання фактичних даних та здійснити план-фактний аналіз?

На майстер класі було побудовано бюджет продажів і з веденням планових показників, і з використанням товарних планів.

Щиро дякуємо керівництву та викладачам Центру сертифікованого навчання «Проком», зокрема Столярчук Ірині Аркадіївні, за партнерство та багаторічну співпрацю!

Центр сертифікованого навчання «Проком» один з найбільших та широковідомих центрів сертифікованого навчання в Україні, що спеціалізується на роботі з програмними продуктами систем автоматизації  обліку та управління бізнес-процесами на підприємстві.

Майстер-клас був корисним для майбутніх фахівців у галузі продажів, маркетингу, планування,  фінансового контролінгу та ТОР-менеджерів.

21.04.2021
433884
973
остання редакція 21.04.2021
433884